November 2011

Chanel Shopper Shy

30. november 2011 at 17:02 | LenuShQa

Ashley videli v utorok (29. novembra.11) v Beverly Hills, keď inakupovala v Chanel so svojou mamou Lisou, ktorá nedávno oslávila narodeniny. Neskôr v deň, Tizz písala aj na Twitter:

@ashleytisdale: Sore doesn't even begin to describe the pain I'm feeling from my work out yesterday lol

Hot bath was a must..... Aahhhh I feel better :)

Monday Morning Workout

30. november 2011 at 16:58 | LenuShQa

Ashley videli 28. novembra.2011 čiže pondelok ako ša do Equinox Gym v západnom Hollywoode. Bola oblečená do sivej farby.Užite si fotky!


New Twitter Profile Pic

30. november 2011 at 16:56 | LenuShQa

(Click on the image to see it full-sized!)

Ashley si pridala novú profilovú fotku na Twitter!Je od fotografa Elias Tahan.Ftoku si môžete pozrieť kliknutim na obrazok vyššie:)...

Follow @ashleytisdale on Twitter!

How r night is ending. Outside by the fire :)

27. november 2011 at 13:24 | LenuShQa
How r night is ending. Outside by the fire :)

Planet Blue Family: Part One

24. november 2011 at 17:27 | LenuShQa
Planet Blue, obľúbený odchod Ashley Tisdale, sa rozhodol na svojich oficiálych stránkach zverejniť rozhovor a novú fotku. Rozhovor aj fotky si môžte pozrieť nižšie.

Obľúbené prázdninové pečivo:
Moja rodina má rada mnoho vianočného pečiva, ktoré sa traduje od mojej babičky, no teraz ho pečie moja mama. Moja babička nám ich posiela z Floridy, ale moja mama ich robí tiež, lebo to ide veľmi rýchlo :)

Pančuchový štýl:
My si dávame darčeky ako keby mi dolo sedem. Mám obrovskú pančuchu Minnie Mouse, takže mám dosť miesta pod stromčekom ;)

Plány na prázdninové cestovanie?
Nemám rada cestovanie počas Vianoc. Som rada, že môžem byť doma s rodinou, pretože mám rada svoje vianočné stromčeky a tradície, ktoré si vždy rada plním!

Prázdninový film:
Vždy pozerám "Zázrak na 34. ulici", na deň vďakyvzdania sa moje prázdniny môžu začať!


WORKOUT AT THE EQUINOX GYM IN LA

24. november 2011 at 16:59 | LenuShQa
Objavili sa fotky Ashley v telocvični a fotky z videa .
Ashleys_Thanksgiving_Traditions_%281%29.jpg

Ashleys_Thanksgiving_Traditions_%2811%29.jpg

Ashleys_Thanksgiving_Traditions_%2813%29.jpg
006.jpg

007.jpg

009.jpg

Running Errands in LA

24. november 2011 at 16:56 | LenuShQa
Ashley bola videná v utorok ráno (22.11.2011), v Los Angeles za slnečného dňa, ako bežala na nejakú schôdzku. 26-ročná herečka a speváčka vyzerala úplne roztomilo v čiernej farbe, zatiaľ čo šla do Robertson Blvd , pošas toho tiež telefonovala.Ashley's Thanksgiving Traditions

24. november 2011 at 16:53 | LenuShQa2011-Halloween Indoor Bash

24. november 2011 at 16:47 | LenuShQa
Chcete vedieť ako Ashley oslavovala na Halloween? Tu sú fotky z jej párty na ktorej boli okrem Ashley ,Scotta a Jennifer aj Hilary a Haylie Duff, Jacob Fatoorechi, Austin Butler, Laura New
a mnoho iných.Ashley mala na hlave čiernu parochňu keďže sa prezliekla za Selenu Gomez :)... Foto nižšie:)026.jpg

­
027.jpg

­
028.jpg

SELENA GOMEZ - MOJ PES SKORO ZOMREL!

19. november 2011 at 13:45 | LenuShQa

MAZLÍČCI: Selena Gomez - Můj pes málem zemřel! - foto
Zdroj: Isifa.com
V pátek s magickým datem 11.11.2011 dostalo zpěvaččino štěňátko záhadnou nemoc! "Baylor zvracel a byl velmi smutný," popisuje star situaci s pejskem, kterého s Justinem adoptovali ani ne před měsícem.
"Moje děťátko je nemocné. :-( Modlím se za jeho operaci," napsala Sel na svůj twitter potom, co se vrátila od veterináře, který jí sdělil šokující diagnózu. Pes není nemocný, ale snědl velkou spoustu kamenů, které mu teď ucpávají žaludek a střeva. Může kdykoli zemřít. Je tedy nutné ho okamžitě operovat!

Zástupci útulku, odkud si Selena Baylora přivezla, ji navštěvují minimálně jednou za měsíc, aby zkontrolovali, že se o adoptovaného mazlíčka řádně stará. Ředitel psího domova říká: "Justin a Selena strávili s našimi štěňaty mnoho času a na Seleně bylo vidět, že moc postrádá psy, které byla zvyklá mít u sebe, když ještě žila s rodiči. Nečekal jsem však, že adoptuje psa ve chvíli, kdy je na turné a má tak nabitý program. Baylor už byl v útulku ale dlouho, tak jsme byli moc rádi, že konečně bude mít své páníčky."

A jak dopadla první kontrola u Seleny a Justina? "Skvěle," okamžitě odpovídá ředitel a pokračuje: "Dozvěděli jsme se, že když ani jeden nemají čas, Baylor má vlastní chůvu, aby nikdy nebyl moc dlouho sám. Nechápu tedy, kdy mohl sníst kameny, když je pořád pod dohledem... Jsme přesvědčeni o tom, že Selena za to nemůže a doufáme, že Baylor se z operace brzy zotaví."

© AshleyMichelleTisdaleFans.blog.cz | 2009-2015